Vizyonumuz

Emin Catering olarak her zaman önceliğimiz olan sağlık, lezzet ve kalite anlayışımızdan taviz vermeden, sizlere nasıl daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesinden yola çıktık. Kalite standartlarından ödün vermeden, Türk damak tadına uygun üretimi kendimize ilke edindik. Bu hedefler doğrultusunda Emin Catering olarak, kalitede süreklilik adına yeniliklere açık, farklı olmayı başarabilen ve işini severek yapan bir ekip kurduk. Başarıda devamlığı sağlayabilmek için hijyen şartlarına yüksek dikkat göstererek her gün aynı titizlikle yemeklerimizi yapıyoruz. Emin Catering, sürekli gelişmeyi, sektördeki konumunu ve marka bilinirliğini yükseltmeyi vizyonu olarak belirlemiştir.

 

Yerinde üretim, paketlenmiş hazır yemek ve taşıma yemek hizmetlerimiz, günlük numunelerle gıda mühendislerimiz tarafından sürekli denetleniyor. Emin Catering olarak yemeklerimizde kullandığımız bütün hammaddeleri, TSE ve ISO kalite standartlarına uygun üretim ve satış yapan firmalardan temin ediyoruz.

 

Tüm atıklarımızı geri dönüşümlü olarak ve çevreyi kirletmeyecek şekilde bertaraf ediyoruz. Emin Catering olarak, sizin sağlığınız bizim için her zaman en ön sırada yer alıyor. %100 müşteri memnuniyeti esası ile uzun vadeli işbirliğini hedefliyoruz.