Catering Hizmeti

Yemek hizmeti, yemek tedariği, yemek servisi gibi anlamları içinde barındıran catering, genel olarak yemek üretimi yapan şirketler için kullanılıyor. Geniş bir alan yemek sektöründe hijyen, lezzet, doyuruculuk gibi pek çok parametreyi göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Catering hizmetinin yemek üretimi kısmı ister merkez mutfakta isterse yerinde üretim şeklinde olsun TSE ve ISO kalite standartlarında olmalı. Emin Catering olarak tüketicilerimize ilk olarak güvencesini verdiğimiz sağlığınızdır. Hammadde tedariğinden başlayan denetim ve kontrollerimiz gıda mühendisleri tarafından rutin olarak yapılıyor.

Yemeğin ulaşım aşaması catering hizmetinin en dikkat edilmesi gereken kısmıdır. Taşınma esnasında dış faktörler sebebiyle yemeklerde dökülme, bozulma, olumsuz koku sinmesi, ısı kaybı, bakteri oluşumu gibi pek çok olumsuz durum yaşanabilir. Bu sebeple doğru catering hizmeti için yemek taşımasına uygun, tüm dış faktörleri konu dışı bırakan ekipman kullanımı gereklidir. Emin Catering gerek termobox sistemi ile gerek özel donanımlı araçları ile sektörün öncü isimlerindendir.

Catering hizmetinde son aşama olan yemeğin servisi belki de tüketicinin direkt muhatap olduğu tek kısımdır. Her aşamada gösterilen titiz çalışmayı yemek servisimizde de büyük bir hassasiyetle sunuyoruz. Eğitimli ve titiz dağıtım görevlilerimiz gıda yönetmeliğine uygun şekilde yemek servislerini gerçekleştiriyor.

CATERİNG HİZMETİ ÇEŞİTLERİ

  • Endüstriyel Catering: En yaygın olarak kullanılan çeşittir. Yıllık sözleşme şeklinde hizmet verilir. Tüketicinin yemekhanesinde belirlenmiş menü ile öğün ihtiyacı karşılanır.
  • Mobil Catering: Şantiye, fuar gibi sektörlerde geçici olarak sağlanan yemek hizmetidir. Anlaşmaya bağlı olarak sunulacak yemekler çok farklı çeşitlerde olabilir.
  • Özel Sunulan Catering: Tüm kişisel ve iş organizasyonlarında şartları taraflarca belirlenen yemek hizmetidir. Kullanılacak ekipman temininden, yemek sonrası temizliğine kadar özel olarak sunulan bir catering hizmetidir.

Mevsimine uygun, kalori ve besin değeri hesapları yapılmış, kaliteli hammadde ve uzman kadro ile sunulması gereken catering hizmetinde Emin Catering olarak farkımızı sizlere göstermek istiyoruz. Hijyen kalitemize, disiplinimize, lezzetimize ve en önemlisi güler yüzümüze güveniyoruz. Catering hizmeti denildiğinde ilk akla gelen isim olmak için özveriyle çalışıyoruz. Tüm yemek ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınız.