Toplu Yemek

Toplu yemek, ihtiyaç duyulan tüm davet ve organizasyonlarda, kalabalık grupların herhangi bir öğününün karşılanmasını gerektiren şartlarda sunulan bir hizmettir. Menülerin belirlenmesi, içecek çeşidi, ihtiyaç duyulacak araç-gereçlerin tespit edilmesi, hazırlanması, servis edilmesi, hijyen ve sanitasyonun sağlanması ve sonrasında çöp ve atıkların kaldırılmasını kapsayan bütün bir hizmettir.

Toplu yemek hizmetinde, yerinde üretim, taşıma ya da tabldot yemek seçeneklerinden herhangi biri seçilebilir. Yapılacak organizasyonun temasına göre ve geleneksel yapımıza uygun menü içeriği seçenekleri sunuyoruz. Sadece sulu yemek değil istenilen her türde toplu yemek hizmeti veriyoruz.

Hijyen, ulaşım, disiplin ve lezzet gerektiren toplu yemek, uzman kadromuz ile sunduğumuz temel bir hizmettir. Kendi araç filosuna ve özel ekipmanlara sahip olan Emin Catering firması olarak tüm davet ve organizasyonlarınızda sağlıklı yemek sunumu garantisi veriyoruz.

TOPLU YEMEK HİZMETİ AVANTAJLARI

  • Misafirlerinizle özel olarak ilgilenmeniz gereken davet ve organizasyonlarınızda sizlere zaman avantajı sağlar.
  • Kısıtlı alanlarda yüksek maliyetle hazırlayacağınız yemekler yerine toplu yemek her zaman düşük maliyetlidir.
  • Yemek hizmetiniz komple organize edileceği için (çöplerin toplanmasına kadar) davetinize tam konsantre olursunuz.
  • Hijyen ve dezenfeksiyon açısından hem üretim aşamasında hem ulaşım aşamasında içiniz rahat olur.

Toplu yemek hizmetimizde, yemekler ısısını ve lezzetini koruyacak şekilde izole edilmiş termobox kaplarda taşıma için hazırlanır. Yemek taşımasına uygun olarak dizayn edilmiş araçlarımızla davet ve organizasyon alanına ulaştırılır. Emin Catering toplu yemek her zaman pratik, sağlıklı ve ekonomik bir yemek çözümüdür. Gıda mühendislerinin günlük kontrolü ile gıda tüzüğüne uygun olarak hazırlanan yemeklerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.