Taşıma Yemek Servisi

Taşıma yemek servisi, merkez mutfağımızda hazırlanan ve topluca üretilen yemeklerin, tüketilecek olan yemekhaneye taşınması olarak tanımlanabilir. Catering hizmeti denildiğinde ilk akla gelen bu sistemdir.

İşletmelerde yemek yapımı için uygun yer bulunmaması ve kaliteli üretim için yeterli donanım olmaması, taşımalı yemek servisi hizmetinin tercih edilmesini neden olur. Yapılan yasal düzenlemeler ve sıkı denetimler sebebiyle gıda tüzük ve standartlarına uygun mutfak kurmak ciddi bir maliyet gerektiriyor. Bu sebeple hijyen kurallarına uygun olarak ana mutfağımızda hazırlanan yemeklerin, taşıma yemek servisi ile işletmelere götürülmesi tercih ediliyor.

Çalışan sayısı az olan, mutfak için alan ayıramayan ve işletmesinin yemekhanesinde yoğun yemek kokusu istemeyen işletmeler, taşıma yemek servisini ilk tercihleri olarak seçiyor.

Taşıma yemek servisi hizmetimizde yemeklerimizi koku yapmayan, bakteri gelişimini engelleyen ve ısıyı koruyan termoboxlarla ulaştırıyoruz. Gıda tüzüğüne uygun olarak hazırlanan ve dezenfeksiyonları bölmeleriyle yalıtımı sağlanan 5 aracımız ile taşıma sağlıyoruz. Yemeklerimiz yemekhaneye ulaştığında ısıtılmasına bile ihtiyaç olmadan sunuma hazır olarak geliyor.

Merkez mutfağımızda hazırlanan yemeklerimiz günlük olarak gıda mühendisi tarafından kontrol ediliyor. Hammadde seçimi, kalori ve besin değerlerinin hesaplanması ile Emin Catering her zaman aynı kalitede hizmet sunuyor.

TAŞIMA YEMEK SERVİSİ AVANTAJLARI

  • Taşıma yemek servisi maliyet olarak düşüktür. Merkez mutfağımıza toplu hammadde alımı ile düşen maliyetler tüketicilere de yansımaktadır.
  • Her yemek o alandaki uzman aşçı tarafında hazırlandığı için kalite ve sağlığın yanı sıra lezzet de ön planda sunuluyor.
  • Ana mutfağımızda devamlı yemek üretimi olduğu için her an tüketime hazır öğünler mevcuttur. Bünyemizdeki araç filomuz ile dileğiniz an taşıma yemek servisi sağlanıyor.
  • Personel sayınız kaç olursa olsun, özel bir alan ayırmadan, koku hassasiyeti olmadan çalışanlarınıza öğün temini sağlayabiliyorsunuz.

Taşıma yemek servisi hizmetimizde kendi belirlediğiniz menüleri ya da rutin olarak firmamızca hazırlanan menüleri tercih edebilirsiniz. Belirlediğiniz saatte, tüketilmeye hazır, sağlıklı ve sıcak yemeğiniz size ulaşır.