Tabldot Yemek

Seçmesiz yemek ya da standart menü olarak da bilinen tabldot yemek, işletmelerce en çok tercih edilen yemek hizmetidir. Tüm işletmelere standart fiyat ve hizmet şeklinde sunuluyor.

Ciddi bir hazırlık ve titiz bir çalışma sonucu hazırlanan tabldot yemek, sektördeki en hassas hizmettir. En uygun hammadde seçimi, kalori hesaplamaları, besin değerlerinin belirlenmesi ve elbette Türk damak zevkine uygun olarak hazırlanması için özveriyle çalışan Emin Catering, tabldot yemek hizmetinde de iddiasını sürdürüyor.

Tabldot yemek en az dört çeşitten oluşuyor ve işletmelerin talebine göre çeşit yükseltilebiliyor. Salatadan tatlıya, ana yemekten çorbaya kadar uyumlu menüler sunuyoruz. Protein, lif, karbonhidrat dengesini koruyarak lezzetli tabldot yemek oluşturuyoruz.

Tabldot yemek hizmetinde sunduğumuz menülerimizi rutin olarak değiştiriyoruz. Her zaman size çok çeşitli alternatifler sunmak için çalışıyoruz. Memnun kalınmayan, değiştirilmesi istenen menülerde hızlıca çözüm sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz.

TABLDOT YEMEK AVANTAJLARI

  • İşlevsel olarak çok daha pratik olan tabldot yemek, gerek üretim standardı gerek dağıtım açısından hem bize hem de tüketiciye avantaj sağlıyor.
  • Tabldot yemek hizmeti alan işletmelerde öğün maliyetleri fark edilir oranda düşürüyor.
  • Uzmanlar tarafından standardı belirlendiği için sağlıklı ve pratik bir beslenme sunuyor.
  • Ürün çeşitliliği yüksek olduğu için, tüm personel için uygun ve doyurucu öğünlerden oluşuyor.

Emin Catering olarak uzman aşçı ve yardımcı ekimizle, düzenli kontrol sağlayan gıda mühendisleri ile TSE ve ISO kalite standartlarında tabldot yemek üretimi sağlıyoruz. Hijyen ve damak tadı asla taviz vermeyeceğimiz temel ilkelerimizdir. Güvenli, hızlı, sağlıklı, özenli ve lezzetli yemek hizmeti arayışındaysanız tabldot yemek hizmetimizi sizlere doğru bir alternatif olarak sunuyoruz.